Bank Pekao S.A. zaprasza do dołączenia do grona posiadaczy karty kredytowej MOTO Biznes klientów biznesowych uruchamiając nową promocję. Bank wprowadzając nową ofertę chce zachęcić klientów do korzystania z tej karty kredytowej w codziennym biznesowym bankowaniu.

Klienci, którzy podpiszą umowę o kartę kredytową MOTO Biznes w terminie od 6 maja do 30 września 2024 r. oraz przystąpią do promocji otrzymają:

  • obniżone oprocentowanie limitu kredytowego na karcie kredytowej do 9,99 proc.1 oraz,
  • nielimitowaną liczbę bezpłatnych przelewów z karty2 na rachunek klienta w banku, do 31 marca 2025 r.

– Zależy nam, aby klienci biznesowi mogli razem z Bankiem Pekao korzystać z najlepszych rozwiązań na rynku. Dlatego przygotowaliśmy nową promocję, dzięki której z kartą kredytową MOTO Biznes mogą zyskać dostęp do tańszego finansowania aż do 31 marca 2025
roku – 
mówi Radosław Twarużek, dyrektor Departamentu Klienta Biznesowego w Banku Pekao S.A.

O karcie kredytowej MOTO Biznes:

Karta kredytowa MOTO Biznes umożliwia finansowanie bieżącej działalności biznesowej. Dzięki niej klient zyskuje prosty i szybki dostęp do przyznanego limitu kredytowego nawet do 50 tys. zł. Klient może nią swobodnie płacić, a wykorzystany limit kredytowy spłacić bez odsetek do 47 dni (dla transakcji bezgotówkowych). Dodatkowo dzięki promocji klienci mogą bez prowizji przelewać środki z karty na rachunek firmowy2 i wykorzystać je do dowolnych celów np. przelewu lub wypłaty gotówki z konta. Karta przeznaczona jest dla klienta biznesowego prowadzącego działalność gospodarczą od co najmniej 12 miesięcy oraz uproszczoną księgowość.

Klienci płacąc kartą MOTO Biznes otrzymują na stacjach paliw w Polsce zwrot 0,3 proc. wartości transakcji, do 50 zł miesięcznie. Rocznie można więc zyskać do 600 zł zwrotu za paliwo.

Karta posiada również atrakcyjny pakiet ubezpieczeń assistance medyczny i car assistance w tym serwis concierge.

Więcej informacji o karcie kredytowej MOTO Biznes jest dostępne na stronie: www.pekao.com.pl/karta-moto-biznes

 

Oprocentowanie 9,99 proc. w stosunku rocznym.

Przelew z karty kredytowej na rachunek klienta w banku realizowany jest za pośrednictwem bankowości elektronicznej

PekaoBiznes24/Pekao24 dla Firm.

Kredytodawcą karty kredytowej MOTO Biznes jest Bank Polska Kasa Opieki Spółka Akcyjna. Bank podejmuje decyzję o wydaniu karty kredytowej i udzieleniu limitu kredytowego po analizie kredytowej kredytobiorcy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here