21 sierpnia 2020 r. – Warszawa, Polska – Linie Emirates obsłużą loty repatriacyjne do Bengaluru, Koczinu, Delhi, Bombaju i Thiruvananthapuramu od 20 do 31 sierpnia. Specjalne połączenia ułatwią podróż obywatelom Indii, którzy chcą wrócić do domu, oraz mieszkańcom ZEA, którzy obecnie przebywają w Indiach i chcą powrócić do kraju.

Linie Emirates obsłużą loty repatriacyjne do Bengaluru, Koczinu, Delhi, Bombaju i Thiruvananthapuramu od 20 do 31 sierpnia. Specjalne połączenia ułatwią podróż obywatelom Indii, którzy chcą wrócić do domu, oraz mieszkańcom ZEA, którzy obecnie przebywają w Indiach i chcą powrócić do kraju.

Przewoźnik oferuje loty repatriacyjne do Indii w następujących terminach:

Bengaluru: 21, 23, 25, 28 i 30 sierpnia
Koczin: 20, 22, 24, 27, 29 i 31 sierpnia*
Delhi: dzienne loty do 31 sierpnia
Mumbaj: : dzienne loty do 31 sierpnia
Thiruvananthapuram: 26 sierpnia*
Wszystkie połączenia będą obsługiwane Boeingami 777-300ER i można je zarezerwować na stornie emirates.com lub za pośrednictwem biur podróży. Pasażerowie będą mogli wejść na pokład samolotu tylko wtedy, gdy spełnią kryteria wjazdu do kraju docelowego. Więcej informacji na temat rozkładu lotów dostępnych pod linkiem.

Loty z Dubaju do Indii

Jedynie obywatele Indii, którzy utknęli w Zjednoczonych Emiratach Arabskich będą mogli polecieć z Dubaju do pięciu indyjskich kierunków.

Loty z Indii do Dubaju

Loty będą dostępne dla obywateli i rezydentów ZEA po uprzednim zezwoleniu na wjazd od Generalnej Dyrekcji ds. Rezydencji i Spraw Zagranicznych (GDFRA) w przypadku mieszkańców Dubaju oraz zgody ICA dla mieszkańców innych emiratów ZEA.

Loty do/z Pakistanu

Aby zapewnić podróżnym wygodniejsze połączenia przez Dubaj i większy dostęp do obecnej sieci 75 miast na sześciu kontynentach, linie Emirates zmieniły również godziny codziennych lotów do/z Sijalkot w Pakistanie. Od 22 sierpnia loty EK 618 będą wylatywać z Dubaju o 20:55 i przylecą do Sijalkot o 1:10. Lot powrotny, EK 619, wyleci z Sijalkot o 14:40 i przyleci do Dubaju o 5:00.

Oprócz Sijalkot, Emirates oferują klientom bezpośrednie loty do czterech innych miast w Pakistanie, w tym do Karaczi, Islamabadu, Lahauru i Peszawaru.

W celu zapewnienia bezpieczeństwa podróżnych, gości i społeczności, testy PCR na Covid-19 są obowiązkowe dla wszystkich pasażerów przylatujących do Dubaju i Zjednoczonych Emiratów Arabskich, włączając w to podróżnych tranzytowych, obywateli Zjednoczonych Emiratów Arabskich, rezydentów i turystów, niezależnie od kraju z jakiego przylatują.

Zdrowie i bezpieczeństwo: Emirates wdrożyły kompleksowy zestaw środków na każdym etapie podróży, aby zapewnić bezpieczeństwo swoim klientom i pracownikom zarówno w trakcie lotu, jak i przed wejściem na pokład. Podróżującym rozdawane są bezpłatne zestawy higieniczne zawierające maski, rękawiczki, środki dezynfekujące i chusteczki antybakteryjne. Więcej informacji na temat środków bezpieczeństwa i usług dostępnych podczas każdego lotu można znaleźć na stronie: www.emirates.com/yoursafety.

Rezydenci powracający do ZEA mogą sprawdzić najnowsze wymagania pod adresem: www.emirates.com/returntoDubai.

*Loty z Koczinu do Dubaju będą realizowane 21, 23, 25, 28, 30 sierpnia i 1 września.

*Loty z Thiruvananthapuramu do Dubaju odbędą się 27 sierpnia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here