W cieplejszych porach roku jest upalnie izolowanie pianką zapobiegnie się domu. Pianka PUR chroni również budynek przed skutkami wilgoci, dzięki czemu zapobiega rozwojowi grzybów a to z kolei wpływa na wygodę domowników.

W chłodniejszych okresach izolacja pianką pur pomoże znacząco ograniczyć koszty ogrzewania poprzez zmniejszenie strat ciepła.

Taka metoda izolacji jest bardzo uniwersalna w zastosowaniu i dobrze łączy się z z każdym materiałem wykorzystywanym w budownictwie, dlatego może być użyta do izolacji różnych elementów takich jak: budynki mieszkalne jedno i wielorodzinne, ściany działowe, poddasza, dachy płaskie, fundamenty, stropodachy, ściany, posadzki, tarasy, budynki przemysłowe, magazyny czy chłodnie.

Pianka PUR posiada najlepsze właściwości izolacyjne na tle innych materiałów. Ponadto jest prosta w montażu, można ją w sprawny sposób zaaplikować na większość materiałów używane w przemyśle budowniczym takie jak: blacha, drewno, folia, beton, płyta osb.
Materiał, z którego wykonana jest pianka jest antyalergiczny, jest trwała, bezzapachowa i posiada atesty higieniczne PZH.

W trakcie aplikacji pianka utwardza się metodą termiczną, ale później nie wraca ona do stanu ciekłego pod wpływem wysokiej temperatury. Trudno ją podpalić, nie topi się a jeśli się spali to dochodzi do jej zwęglenia a ogień się nie rozprzestrzenia. Jest też trwała, jej właściwości fizyczne i parametry nie nie znikają przy utlenianiu.

Docieplaj skutecznie!

FOT. ARTBUD

To najskuteczniejszy i po prostu efektywny sposób na docieplenie pomieszczeń oraz izolację budynków.

Budujesz dom lub halę? Szukasz oszczędności? Zastanawiasz się co zrobić, aby oszczędzić energię i nie tracić ciepła? Zadzwoń do nas, chętnie pomożemy!

Nasza pianka zapewni Twojemu budynkowi najlepszą izolację. Uniwersalność zastosowania to tylko jedna z wielu zalet tego materiału. W zależności od potrzeb klienta możemy wykorzystać natrysk z pianki otwarto komórkowej lub zamknięto komórkowej.

Jesteśmy rzetelną firmą świadczącą usługi na terenie całej Polski. Jesteśmy sprawdzonymi dostawcami okien PCV, aluminiowych, drzwi wewnętrznych i zewnętrznych oraz rolet.

Nasza działalność reprezentuje najwyższe standardy techniczne i jakość oraz zatrudnia tylko fachowych pracowników. Nasza obłsuga zapewnia doradztwo w zakresie bezpłatnego pomiaru, montażu oraz obsługę serwisową w okresie gwarancji oraz po jej zakończeniu. Realizacje dokonujemy zawsze w założonych terminach. Dowodem wysokiej jakości oferowanych usług są liczne firmy, które obdarzyły nas zaufaniem.

Obslugujemy zlecenia budowlane w całym kraju. To w czym się specjalizujemy to to termomodernizacje budynków, budowa dachów i montaż okna. Dysponujemy bogatym katalogiem okien aluminiowych, drzwi zewnętrznych oraz wewnętrznych, dekoracji okiennych (rolet). Usługi świadczymy od ponad dwudziestu lat i rozwijamy szczególnie dział izolacji pianką PUR.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here