23 czerwca 2020 r. – Warszawa, Polska – Linie Emirates wdrażają najnowsze protokoły dot. podróży lotniczych, które ułatwią międzynarodowe podróże obywatelom, mieszkańcom i turystom odwiedzającym Zjednoczone Emiraty Arabskie, a także otworzą Dubaj dla gości biznesowych i turystycznych, już od 7 lipca. Jednocześnie linie przestrzegają środków ostrożności, które zapewniają zdrowie i bezpieczeństwo podróżującym.

-7 lipca Dubaj otwiera się na turystów – linie Emirates z nową reklamą miasta
– Nowe protokoły dla mieszkańców Zjednoczonych Emiratów Arabskich, rezydentów i gości zagranicznych dotyczą środków ostrożności, które mają chronić zdrowie i bezpieczeństwo podróżujących

– Chciałbym podziękować Jego Wysokości Szejkowi Mohammedowi bin Rashidowi i Jego Wysokości Szejkowi Hamdanowi bin Mohammedowi za wydanie ostatnich dyrektyw dotyczących wznowienia ruchu lotniczego – pokazują one Dubaj jako światowe centrum biznesu i turystyki. To silne potwierdzenie naszej gotowości do wznowienia działalności lotniczej i gospodarczej, które jest możliwe dzięki kompleksowemu planowaniu i przygotowaniom. Jesteśmy pewni, że wszystkie podjęte przez nas działania pozwolą ograniczyć ryzyko rozprzestrzeniania się infekcji i pomogą skutecznie reagować na to, co się dzieje. Wierzymy, że miasta na całym świecie pójdą w nasze ślady i zaktualizują swoje wymagania dotyczące wjazdu zagranicznych podróżnych do ich krajów – powiedział Jego Wysokość Szejk Ahmed bin Saeed Al Maktoum, prezes zarządu Grupy Emirates.

– W ostatnich tygodniach Emirates stopniowo rozbudowywały siatkę połączeń – linie oferują nowe kierunki oraz zapewniają możliwość podróżowania przez Dubaj, jednocześnie zaspokajając globalne zapotrzebowanie na transport ładunków lotniczych. Pracujemy blisko ze wszystkimi interesariuszami i organizacjami międzynarodowymi, aby zapewnić najwyższe standardy bezpieczeństwa dla naszych załóg, klientów i społeczności. Aktualnie oferujemy połączenia z Dubaju do 40 miast. Dzięki najnowszym dyrektywom mamy szansę poszerzyć siatkę połączeń i oferować dodatkowe kierunki, o których będziemy informować w kolejnych dniach. Nie możemy się doczekać, aż powitamy naszych gości i znów połączymy wiele miast przez nasze lotnisko w Dubaju – dodał Jego Wysokość Szejk Ahmed bin Saeed Al Maktoum.

– Nadchodzące tygodnie będą sprawdzianem dla całej branży lotniczej na wielu płaszczyznach. Linie Emirates dostrzegają pozytywny trend i wzrost ruchu pasażerskiego na siatce połączeń w przeciągu kilku ostatnich tygodni – jesteśmy w pełnej gotowości, aby obsłużyć naszych klientów – dodał Szejk Ahmed.

Linie lotnicze promują Dubaj jako miasto otwarte na podróżnych z całego świata, najnowszy klip dostępny jest pod linkiem.

Zdrowie i bezpieczeństwo przede wszystkim: Emirates wdrożyły kompleksowy zestaw środków na każdym etapie podróży, aby zapewnić bezpieczeństwo swoim klientom i pracownikom zarówno w trakcie lotu, jak i przed wejściem na pokład, w tym dystrybucję bezpłatnych zestawów higienicznych zawierających maski, rękawiczki, środki dezynfekujące i chusteczki antybakteryjne dla wszystkich podróżnych. Więcej informacji na temat środków bezpieczeństwa i usług dostępnych podczas każdego lotu można znaleźć na stronie: www.emirates.com/yoursafety.

Ograniczenia podróży: podróżni powinni zwrócić uwagę na obowiązujące ograniczenia podróży – będą oni mogli wejść na pokład samolotu tylko wtedy, gdy spełnią kryteria wjazdu do kraju docelowego. Lista dostępnych kierunków pod adresem

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here