Portal e-Logistyczny.pl powstał z myślą o przedsiębiorcach odpowiedzialnych za przyszłość polskiego rynku logistyki i zakupów i poświęcony będzie najnowszym trendom w logistyce.

Pragniemy dostarczać użytkownikom ciekawych i aktualnych informacji z branży logistycznej. Nasz zespół ekspertów, składający się z doświadczonych w branży praktyków oraz zawodowych dziennikarzy będzie na bieżąco komentować aktualne informacje gospodarcze z kraju i ze świata tłumacząc ich wpływ na rynek logistyczny. Zależy nam na rozpowszechnianiu wiarygodnej i użytecznej wiedzy w jak najbardziej przystępnej formie.

e-Logistyczny, nowy portal informacyjny

FOT. E-LOGISTYCZNY

Interesują Cię informacje o tym co dzieje się w obszarze gospodarki magazynowej oraz usług logistyki wewnętrznej? Poszukujesz fachowej wiedzy z zakresu bezpieczeństwa, eksploatacji sprzętu i wyposażenia magazynowego oraz przepisów prawa? Chciałbyś poznać najbardziej atrakcyjne oferty od sprawdzonych dostawców wyposażenia i sprzętu magazynowego oraz logistyki wewnętrznej? Ten portal jest miejscem dla Ciebie!

W polskim Internecie wciąż za mało jest stron zajmujących się tematyką logistyki dlatego mamy nadzieję, że powstanie naszego portalu przyczyni się do zwiększenia świadomości przedsiębiorstw odnośnie stosowania logistyki w praktyce. Naszym celem jest budowanie forum współpracy doświadczonych ekspertów z kraju i z zagranicy, śledzenie trendów na rynku logistycznym oraz dostarczanie naszym czytelnikom świeżych branżowych informacji każdego dnia.

Chcemy aby nasz serwis był czytelny i przejrzysty dlatego wyodrębniliśmy w osobnych blokach informacje przydatne dla klienta. Zapraszamy do przeglądania artykułów firm logistycznych ze sprawdzonymi poradami dotyczącymi rozwiązań magazynowych. Wkrótce zamierzamy też zamieścić na stronie kalkulatory oraz narzędzia pomocne przy wprowadzaniu oraz ulepszaniu rozwiązań logistycznych w przedsiębiorstwach.

Jeśli mają Państwo jakiekolwiek sugestie, porady czy komentarze dotyczące dalszej rozbudowy serwisu prosimy o przesyłanie ich na adres: kontakt@e-logistyczny.pl. Będziemy wdzięczni za wszelkie uwagi dotyczące zamieszczanych informacji oraz propozycje na kolejne tematy artykułów, ponieważ chcemy się stale dla Państwa rozwijać i ulepszać nasz serwis.

Mamy nadzieję, że nowa strona internetowa zostanie przychylnie przyjęta a poruszane na niej zagadnienia transportu, spedycji oraz magazynowania zaciekawią przedsiębiorców, przedstawicieli firm świadczących usługi w zakresie magazynowania, spedycji, e-learningu, logistyki produkcji i automatycznej identyfikacji ale także studentów szkół wyższych o profilu logistyka, zarządzanie itp. oraz wszystkie osoby zainteresowane logistyką. Zapraszamy do czytania!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here