Podczas wczorajszej Gali Logistyki, Transportu, Produkcji w Hilton Warsaw Hotel w Warszawie FM Logistic zdobyło Nagrodę Lider Logistyki w kategorii Integracja łańcuchów dostaw producentów i dystrybutorów.

Podczas wydarzenia ogłoszono również wyniki kolejnych edycji badań Operator Logistyczny Roku oraz Supply Chain Designer i laureatów konkursu Produkt Innowacyjny dla Logistyki, Transportu, Produkcji.

Gala Logistyki, Transportu, Produkcji to największe spotkanie przedstawicieli top managementu z branży logistyczno-transportowo-produkcyjnej, podczas którego ogłaszane są najnowsze wyniki badania satysfakcji klientów. Sondaż od 18.lat dostarcza obiektywnych informacji o zakresie i jakości usług logistycznych oferowanych na rynku.

‘’To wyróżnienie nas cieszy i mobilizuje, ponieważ dla FM Logistic dążenie do operacyjnej doskonałości to jedno z najważniejszych zobowiązań. Gratuluję wszystkim naszym pracownikom, a Klientom dziękuję za wysoką ocenę!’’ – mówi Daniel Franke Dyrektor Generalny FM Logistic Central Europe – ‘’Badanie po raz kolejny pokazuje, że klienci wiedzą, że zrealizują z nami najśmielsze, biznesowe zamierzenia.’’ – dodaje

Na podstawie wyników badania powstaje ranking firm cieszących się największym zaufaniem klientów. Ranking służy promowaniu usług logistycznych najwyższej jakości. Realizują go Data Group Consulting i Wydawnictwo Eurologistics. Ocenie poddawanych jest wiele elementów zarządzania firmą: potencjał konkurencyjny firmy, kompleksowość usług logistycznych, wykonanie założonych norm usług logistycznych, standard obsługi w ocenie kluczowych klientów, standard obsługi w ocenie ogółu klientów, pozycja lidera rynku w ocenie kluczowych klientów oraz pozycja lidera rynku w ocenie ogółu klientów.

‘’Ważne jest dla nas, że miano najlepszej firmy logistycznej uzyskujemy, nie tylko od wąskiej z natury rzeczy grupy kluczowych klientów, lecz także od klientów okazjonalnych i potencjalnych, dla których standard obsługi oferowany przez FM Logistic staje się punktem odniesienia.’’- dodaje Tomasz Oczkowski, Dyrektor Handlowy FM Logistic Central Europe, który odebrał trofeum.

FM Logistic to firma wyspecjalizowana w logistyce kontraktowej, o największym w kraju potencjale w zakresie wielkopowierzchniowych centrów magazynowych. W badaniu Operator Logistyczny Roku doceniana jest szczególnie z powodu umiejętności odczytania zmian wymagań klientów i odpowiedniej reakcji na te zmiany, za co jest od lat regularnie nagradzana. FM Logistic korzysta ze wzrostu popytu na usługi logistyczne napędzanego przez dystrybucję wielokanałowąi handel elektroniczny. Jest w Polsce liderem w zakresie organizacji regularnych linii dostaw wewnątrz kraju, w tym logistyki miejskiej Citylogin, oraz w obsłudze rynku e-commerce i dostaw wielokanałowych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here