Regały magazynowe mają duże zastosowanie w magazynowaniu różnych rzeczy. Zastosowanie optymalnej konstrukcji daje spore korzyści i bardzo usprawnia działanie wszystkich pracowników.

Bezpieczne magazynowanie
Części dłużycowe to wszystkie przedmioty o niestandardowych rozmiarach – zazwyczaj są to przedmioty, których długość jest większa niż dwa metry. Taki typ produktów jest niezwykle trudny w przechowywaniu. Regał wspornikowy pozwoli sprawne, a nade wszystko godne zaufania przechowywanie przedmiotów.
Dzięki doskonałej konstrukcji i umiejscowieniu, elementy regału są niebywale mocne – rozwiązania przygotowywane są tak, by każdy ze wsporników regału dłużycowego przenosił docelowe obciążenie. Musimy jednak pamiętać, by łączna masa rzeczy przypadających na pojedyncza belkę nie była większa od dopuszczalnego obciążenia. Niestosowanie się do wskazówek producenta może mieć tragiczne efekty dotyczące nie tylko stanu produktów, ale także bezpieczeństwa pracowników.

Wszechstronność i funkcjonalność
Możliwości regałów dłużycowych są nieograniczone. W zależności od charakteru magazynu oraz typu trzymanych rzeczy możliwa jest ich nieograniczona konfiguracja oraz dostosowanie wymiarów. Różne rozwiązania konstrukcyjne powstają na podstawie indywidualnych projektów, co gwarantuje zadowolenie potrzeb każdego klienta. Zastosowanie półek wspornikowych pozwala na nietrudny oraz sprawny dostęp do składowanych rzeczy.

Możliwość przechowywania wielu produktów
Regał magazynowy dzięki swojej konstrukcji doskonale nadaje się do magazynowania towarów różnego typu. Możliwe jest przechowywanie przedmiotów długich i tych o niestandardowo wielkich gabarytach. Najczęściej tego typu półki wykorzystuje się przy składowaniu rur PCV, profili stalowych i aluminiowych, drewna oraz płyt. Odpowiednia konfiguracja zapewni również możliwość położenia komponentów z branży automotive, a nawet kompletnych aut.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here