• Przewoźnik wprowadza dodatkowy codzienny lot do Hongkongu, aby sprostać zapotrzebowaniu na podróże i ulepszyć połączenia w ramach swojej sieci
  • Emirates zwiększają oferowanie na ruchliwej trasie do 21 lotów tygodniowo, w tym dwa bezpośrednie loty dziennie oraz siedem lotów tygodniowo przez Bangkok.

Warszawa, Polska – 11 września 2023 roku – Emirates poinformowały o planowanym wprowadzeniu trzeciego codziennego lotu do Hongkongu, od 1 listopada br. Dodatkowy rejs, będzie obsługiwany przez Boeinga 777-300ER, co zapewni bezpośrednie połączenie między Dubajem a Hongkongiem i pozwoli zaspokoić rosnące zapotrzebowanie na podróże na tej trasie.

Emirates zwiększają liczbę lotów do 21 rejsów tygodniowo, aby sprostać popytowi rynkowemu i zapewnić klientom większą elastyczność, wybór i dostępność połączeń. Dzięki trzeciemu, regularnemu połączeniu, przewoźnik będzie teraz obsługiwać dwa codzienne loty bezpośrednie do miasta, a także trzeci codzienny lot przez Bangkok, co pozwoli klientom wybierać spośród większej liczby terminów dostosowanych do ich planów podróży.

Dodatkowe codzienne połączenie między Hongkongiem a Dubajem będzie obsługiwane jako EK382/383 w konfiguracji 3-klasowej, oferując miejsca w klasach pierwszej, biznes oraz ekonomicznej. Bilety można rezerwować na stronie emirates.com, w aplikacji Emirates oraz w wybranych biurach podróży.

Lot EK382/383 będzie realizowany w następujących godzinach (wszystkie czasy są lokalne):

Data Lot Odlot Przylot
1 Listopada 2023-30 Marca 2023 EK382 (DXB/HKG) 03:15 14:30
1 Listopada 2023-30 Marca 2023 EK383 (HKG/DXB) 18:00 23:05

Dodatkowe loty, które zostaną uruchomione w listopadzie, uzupełnią bezpośrednie połączenia Emirates EK380/381 oraz EK384/385 z krótkim międzylądowaniem w Bangkoku. Oba połączenia obsługiwane są przez flagowy samolot Emirates A380, który cieszy się dużą popularnością wśród podróżnych ze względu na swoje przestronne i komfortowe fotele.

Zwiększenie liczby połączeń do Hongkongu ma ułatwić pasażerom podróżowanie między Hongkongiem a innymi popularnymi kierunkami w siatce połączeń Emirates, w tym Wielką Brytanią, Zjednoczonymi Emiratami Arabskimi, Turcją i wieloma europejskimi miastami. Ponadto kluczowe rynki docelowe dla Hongkongu obejmują Wielką Brytanię; Zjednoczone Emiraty Arabskie; Brazylię; Republikę Południowej Afryki; oraz europejskie kierunki, w tym Niemcy; Włochy; Portugalię i inne.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here