Daniel Trzaskowski, Dyrektor Zarządzający Biznesu Flotowego Volkswagen Leasing, został Osobowością Flotową 2019 w Plebiscycie Fleet Derby, zorganizowanym już po raz ósmy przez redakcję miesięcznika Fleet. Zwycięzcy plebiscytu otrzymali statuetki podczas Gali Nagród 18 czerwca br.

Fleet Derby to ogólnopolski plebiscyt flotowy, którego głównym celem jest prezentacja i promocja produktów i usług flotowych dostępnych na polskim rynku, a także dostawców rynkowych i najlepszych rozwiązań dla firm. Plebiscyt pozwala branżowym graczom zaprezentować swoje osiągnięcia w kategoriach: Produkt i Usługa dla branży flotowej, Osobowość Flotowa, Fleet Manager, Ekologiczna flota oraz Motoryzacyjna Marka Flotowa. Na najlepsze osoby i rozwiązania w danych obszarach oddawano głosy na stronie internetowej plebiscytu, www.fleetderby.pl.

Kto mógł głosować we Fleet Derby? Osoby zawodowo związane z branżą, czyli fleet managerowie, osoby odpowiedzialne za politykę flotową w firmach, decydenci flotowi, dostawcy rynkowi, przedstawiciele firm z sektora Car Fleet Management, a także ich partnerzy biznesowi.

W kategorii Fleet Derby 2019 – Osobowość Flotowa wśród 31 nominowanych zdecydowanie zwyciężył Daniel Trzaskowski. – To wspaniałe uczucie, być docenionym przez rynek flotowy. Dodatkowo jestem naprawdę zaszczycony, że znalazłem się w gronie nominowanych złożonym z prawdziwych ekspertów. Znam ich i szanuję, wiele z tych osób ma za sobą wiele lat zawodowych doświadczeń. Razem tworzymy nowoczesną branżę flot samochodowych w Polsce. – powiedział po otrzymaniu statuetki szef obszaru flotowego w Volkswagen Leasing.

Kandydatów do tytułu Osobowość Flotowa 2019 nominowała redakcja magazynu Fleet, ale swoich reprezentantów mogły również zgłaszać firmy. Warunkiem było, aby nominowani byli „na stanowisku dyrektora, kierownika czy szefa sprzedaży flotowej w koncernie lub w firmie będącej dostawcą usług flotowych” oraz „wyróżniali się na tle innych charyzmą, osobowością czy podejściem do klienta.”

Daniel Trzaskowski to wyróżnienie zadedykował swojej żonie, obecnej na Gali Nagród. – Pracując w sprzedaży dużo czasu spędza się poza domem. Gdyby nie moja żona, jej codzienne wsparcie, wszystkie kompromisy, na które się zgodziła – nie byłbym teraz na takim etapie życia i nie odbierałbym tej nagrody – zakończył Daniel Trzaskowski.

Daniel Trzaskowski karierę zawodową rozpoczął w 2001 r. w Opel Nivette. Z czasem w kolejnych organizacjach tworzył działy wyspecjalizowane w zarządzaniu flotą. Od 2010 r. odpowiada za cały obszar flotowy w Volkswagen Leasing w Polsce. Od czerwca 2014 roku do kwietnia 2019 roku był członkiem zarządu Polskiego Związku Wynajmu i Leasingu Pojazdów (PZWLP). Jest współtwórcą i wykładowcą studiów podyplomowych „Zarządzanie Flotą Samochodową i Mobilnością” na Wydziale Transportu Politechniki Warszawskiej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here