Jaki wózek do ładunków dłużycowych? Prosta odpowiedź, DupleX Trailer.

0
5816

Wózek DupleX Trailer to urządzenie transportowe, które może być używane z zastosowaniem różnego rodzaju napędu.

DupleX Trailer jest urządzeniem kompatybilnym z innymi wózkami transportowymi. Wózek może zostać zespolony na zasadzie tandemu ze zwykłym wózkiem paletowym, wówczas mamy napęd ręczny, może zostać zespolony z wózkiem paletowym elektrycznym lub klasycznym czołowym wózkiem widłowym. Taki zestaw noże posiadać napęd elektryczny lub spalinowy w zależności od tego z jakiego napędu korzysta użytkownik.

Odpowiednie rozwiązanie dla Twojej firmy

FOT. LOGIMAX

Do załadunku i rozładunku DupleX Trailera używa się wózka widłowego stosowanego w tandemie lub suwnicy. Wózek ręczny do długich ładunków DupleX Trailer zapewnia ekonomiczny, efektywny i bezpieczny transport długich towarów i doskonale sprawdzi się wszędzie tam, gdzie nie zmieści się żadna inna konstrukcja, suwnica czy duży wózek widłowy. Inwestycja w urządzenie DupleX Trailer pozwala na wyeliminowanie bardzo drogich wózków cztero i wielokierunkowych. Jest to również idealne urządzenie do skomplikowanych zadań transportowych w trudnych warunkach.

Zastosowanie w wielu zadaniach w przemyśle i rzemiośle ułatwia codzienną pracę i znajduje zastosowanie dzięki swojej budowie. Jednoczesna skręt przedniej płyty obrotowej i skręt pod ostrym kątem na tylnym podwoziu umożliwiają przemieszczenie poprzeczne. Możemy w ten sposób wygodnie manewrować z towarem nawet w ograniczonej przestrzeni. Atuty te pozawalają na zastosowanie w transporcie profili aluminiowych, długich kaset materiałowych w konstrukcji okiennej, belek stalowych, konstrukcji metalowych i płyt warstwowych oraz w dostarczaniu rur stalowych i innych surowców na linie produkcyjne w procesie wytwórczym.

FOT. LOGIMAX

Można go również używać jako dodatek do przechowywania długich towarów lub urządzenie transportujące duże komponenty między poszczególnymi halami w budowie maszyn oraz pomiędzy różnymi obszarami transportu i składowania.
Jeśli poszukujesz sprytnego sposobu na transport dużych ładunków to DupleXXtrailer będzie idealnym wyborem. Urządzenie to charakteryzuje się szybkością oraz doskonałą zwrotnością, dzięki czemu świetnie nadaje się do trudnych zadań transportowych w ograniczonych przestrzeniach.
Wózek ten z łatwością porusza się w kierunku wzdłużnym i poprzecznym a długa przyczepa materiałowa może być przenoszona ręcznie, elektrycznie lub za pomocą wózków widłowych na platformie obrotowej. Jednoczesna orientacja przedniej platformy obrotowej i kąt skrętu na tylnym podwoziu umożliwiają przejazd. Boczne przesuwanie umożliwia transport materiału w miejscu pracy, istnieje również możliwość bocznego przesuwania przyczepy z linii poprzecznej.
Tylne koła są zamontowane w osi wahadłowej dla skośnych przejazdów, alejek i ramp. Wózek może przewozić produkty o długości od 3 do 6 metrów i o wadze do 3000 kilogramów. Każde urządzenie wyposażone jest w wysokiej jakości koła z oponą poliuretanową (PU) oraz zdejmowane uchwyty zapewniające wygodę i ergonomię podczas ręcznego załadunku i rozładunku.

Prezentacja możliwości

FOT. LOGIMAX

Ponadto dostępna jest bogata oferta dodatkowego wyposażenia wózka, jak np.  akcesoria do mocowania długich materiałów, regulowana szerokość platformy 550 – 1050 mm, podkładki zabezpieczające przed korozją wykonane z drewna, plastiku lub poliuretanu czy zębate obręcze do mocowania okrągłych materiałów.

Wózki DupleXXtrailer dostępne są w różnych szerokościach, można również zamówić konstrukcję specjalnie dostosowaną do naszych potrzeb. Produkowane są one w Niemczech z najwyżej jakości stali, dzięki czemu mamy gwarancję, że ten  uniwersalny wózek posłuży nam przez długie lata nawet przy bardzo intensywnym, codziennym użytkowaniu.

Duplextrailer to idealne rozwiązanie gdy potrzebne są:

Wózki 4-kierunkowe
Wózki wielokierunkowe
Wózki dłużycowe
Wózki do dłużyc
Wózki do długich ładunków

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here