Pośród różnych narzędzi niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania każdego rodzaju magazynu, jednym z ważniejszych są wózki widłowe. Dla wszystkich, którzy dysponują małą ilością miejsca lub chcą mieć na swoim magazynie duże ilości towaru, polecamy wózki wysokiego składowania firmy Bendi.

Jak działają wózki wysokiego składowania firmy Bendi?

Wózki wysokiego składowania to urządzenia o stosunkowo niewielkich rozmiarach, dobrych osiągach i wysokiej zwrotności. Znajdują one swoje zastosowanie głównie w transporcie bliskim w pracy na magazynach o niewielkich rozmiarach oraz przy wykonywaniu codziennych zadań na terenie magazynów. Wózki widłowe wysokiego składowania zostały stworzone tak, aby pomóc w optymalizacji składowania towarów. Dotyczy to wszystkich rodzajów ładunków, także tych o nieregularnych kształtach. Dzięki wózkom tym składowanie każdego rodzaju materiału będzie proste i intuicyjne

Wózki wysokiego składowania są często małe i zwinne, jednak mimo niewielkich gabarytów są w stanie podnieść towar, którego łączna masa przekracza nawet kilka ton. Maksymalna wysokość, na którą mogą one wynosić towary, różni się w zależności od modeli, jednak w tych najdroższych i najlepszych może ona wynosić nawet około 13 metrów. Takie to w połączeniu z dodatkowymi zabezpieczeniami operatora pewność, że urządzenia te znajdą swoje zastosowanie w praktycznie każdym magazynie. Wózki wysokiego składowania świetnie sprawdzą się do pomocy w codziennych czynnościach podczas prac magazynowych. Dzięki niewielkim rozmiarom to również dodatkowa oszczędność miejsca, które przeznaczyć można na inne urządzenia czy regały.

Co wyróżnia wózki Bendi na tle konkurencji?

Istnieje wiele rodzajów wózków wysokiego składowania, jednak wózki firmy Bendi stworzone zostały tak, aby zajmowały niewiele miejsca w zakładzie pracy. Dzięki temu świetnie nadadzą się do wszystkich magazynów, w szczególności tych o niewielkich rozmiarach. Wyróżnia je również stosunkowo niski koszt, co dodatkowo idzie w parze z jakością, dzięki czemu produkt ten wart jest uwagi każdego właściciela magazynu. Konstrukcja wózków wysokiego składowania Bendi pozwala na ich użytkowanie w wąskich przejściach, czy niewielkich uliczkach bez obawy o to, że spowodowany zostanie wypadek lub wózek się zaklinuje. Firma Bendi to niejako również pionier pewnych rozwiązań, gdyż jako pierwsza na świecie stworzyła nowość w magazynowaniu, czyli wózki wąskokorytarzowe VNA z podnośnikiem. Wózków tych używać można do kompletacji zamówień, a także różnych innych czynności związanych z przenoszeniem palet.

Wózki wysokiego składowania, które wychodzą z linii produkcyjnych firmy Bendi charakteryzują się tym, że są w stanie skręcać swój maszt w szerokim polu, które sięga nawet 220°. Dzięki temu wózki te będą idealnym rozwiązaniem dla wszystkich, którzy poszukują dodatkowego miejsca na palety w swoim niewielkich rozmiarów magazynie. Wózki te zostały zaprojektowane w trosce o to, aby do ich sprawnego użytkowania wystarczył korytarz roboczy o szerokości sięgającej 1,8 metra.

Jeśli zakupisz wózek wysokiego składowania od firmy Bendi, nie będziesz już musiał przebudowywać swojego magazynu tak, aby było w nim więcej miejsca. Wózki te to oszczędność przestrzeni, którą uzyskać można dzięki użyciu specjalnej technologii wykorzystanej w konstrukcji tych wózków. Zasada działania wózków Bendi opiera się na skręcie masztu, podczas trwania tego manewru rama pozostaje praktycznie nienaruszona pod względem równoległej osi korytarza, który jest między regałami.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here