Nabycie wózka widłowego może nie być tak oczywistą sprawą. Liczba dostępnych producentów czy modeli może wprowadzić niejednego przedsiębiorcę w zakłopotanie. Dlatego też dość ważnym krokiem w celu dokonania słusznego wyboru, będzie poznanie wad i zalet poszczególnych modeli.

Czym jest wózek widłowy Bendi?

Przede wszystkim, jest to spory krok w przód, w stronę innowacji, jaką za cel obrała sobie firma Bendi. Od wielu lat skutecznie łączą oni efektywność, ze spełnianiem coraz nowszych wymagań. Nic więc dziwnego, że produkty dostępne od tej firmy, to wysokiej klasy urządzenia, które w znacznym stopniu zoptymalizują twój magazyn.

 

Wózek wysokiego składowania Bendi oferuje szereg korzyści, za dość atrakcyjną cenę. Przede wszystkim, przystosowane są do magazynów wysokiego składowania. Wózki wysokiego składowania to pojazdy, które mają za zadanie przyspieszyć proces transportu towarów. Pojazd marki Bendi to jednak coś więcej. To przede wszystkim świetne rozwiązania, które w znaczący sposób mogą ulepszyć sam magazyn. To wygodne maszyny, które posiadając przeciwwagę pod fotelem kierowcy, umożliwiły ich wydłużenie i zwężenie. Dzięki bezawaryjności możliwe jest zwiększenie samego komfortu pracy, a także jego bezpieczeństwa.

Czym się wyróżnia wózek wysokiego składowania Bendi?

Jak wspomniano wcześniej, firma Bendi stawia przede wszystkim na innowacje. Dlatego też, produkty tej firmy zawierają szereg ulepszeń i rozwiązań. Dla przykładu wózek wysokiego składowania Bendi z serii B3 wymaga jedynie korytarza, którego szerokość wynosi 1800 mm. Co ważne, pozwalają one na udźwig nawet 2 ton. Wiele innych rodzajów wózków, jak chociażby wózki VNA wymagają wprowadzenie pewnej trakcji w celu odpowiedniego działania. W przypadku maszyn firmy Bendi absolutnie nie jest to potrzebne. Będzie to dobra informacja dla osób, które uważają, że tego typu podłoże zajmuje zbyt dużo miejsca w magazynie. Wózki wysokiego składowania Bendi to również możliwość podnoszenia towarów, nawet na wysokość 9 m, co potwierdza niesamowitą przydatność tych maszyn w magazynach wysokiego składowania, do których zostały przygotowane.

 

Niektóre wózki, mogą działać jedynie wewnątrz, lub tylko na zewnątrz. Również i w tym przypadku, firma Bendi znalazła pewne rozwiązanie. Ich wózki, jak chociażby te z serii B3, umożliwiają pracę w obu przestrzeniach. Praktyczny maszt, umożliwia skręt nawet o 220 stopni.

Dlaczego warto postawić na Bendi?

Oprócz wszystkich wspomnianych korzyści, wózki wysokiego składowania Bendi posiadają dwa bardzo elastyczne koła, oraz napęd na przednie koło. Oznacza to, że pojazd może pracować w nawet bardzo trudnych warunkach. Warto wspomnieć, że jest to również pewna gwarancja bezpieczeństwa, ponieważ świetnie skonstruowana kabina operatora, umożliwia staranne obserwowanie otoczenia, dzięki czemu można z łatwością uniknąć kolizji z innym pojazdem, paletą, a nawet drugim człowiekiem. Warto zainwestować w przyszłość, wraz z firmą Bendi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here