Mitsubishi zostało liderem rankingu “Germany Customer Service Index” (CSI), opublikowanego przez amerykański instytut badań rynku J.D. Power.

Mitsubishi zostało liderem rankingu “Germany Customer Service Index” (CSI), opublikowanego przez amerykański instytut badań rynku J.D. Power. Według raportu, niemieccy klienci warsztatów samochodowych i stacji serwisowych ASO ocenili Mitsubishi najlepiej wśród wszystkich producentów samochodów dostępnych na niemieckim rynku. Japoński koncern uzyskał najwięcej punktów w ogólnym rankingu i zajmuje pierwsze miejsce wśród marek z głównego nurtu. To ważne osiągnięcie i wielki sukces, który stanowi dobry wstęp do wprowadzenia na rynek zupełnie nowego modelu Mitsubishi Eclipse Cross.

 

Najlepsi w rankingu

FOT. MITSUBISHI

Pilot Maker to najbardziej zaawansowany program akceleracyjny na polskim rynku. Program jest realizowany przez techBrainers wraz z partnerem głównym TAURON Polska Energia w ramach konkursu Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości – Scale Up. Jego założeniem jest połączenie potencjału startupów z infrastrukturą, doświadczeniem i zasobami dużych przedsiębiorstw.

– Program Pilot Maker wkracza w decydującą fazę, w której wybrana grupa startupów będzie mogła sprawdzić swoje rozwiązania technologiczne na infrastrukturze TAURONA. Jesteśmy otwarci na innowacje generowane przez startupy, jednocześnie dbając o dopasowanie naszych produktów i usług do realnych potrzeb klientów. Poprzez budowę programów akceleracyjnych chcemy wyselekcjonować najciekawsze rozwiązania, które zostaną docenione przez naszych klientów, a także pozwolą na wprowadzanie usprawnień w każdym rodzaju naszej działalności – mówi Jarosław Broda, wiceprezes zarządu ds. zarządzania majątkiem i rozwoju TAURON Polska Energia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here